drive fotoğraflar Için 5-İkinci Trick

Bütün dosyalarınız kucakin emniyetli birlik bir yan Sizin derunin önemli olan fotoğrafğrafları, videoları, dokümanları ve özge dosyaları Google Drive'a yükleyin. 15 GB'a derece depolama yerıyla başlangıç binan. Üstelik ücretsiz. Drive'ınıza gidin İhtiyacınız olan her şey, gittiğiniz her yerde Drive'la, nereye giderseniz gidin dosyalarınız sizinle birliktedir.

Google, dü önemli hizmeti arasındaki irtibatnın zekâ karıştırdığını, bu yüzden ikisini birbirinden kocaoğlanracağını açıkladı.

Drive'daki uygulamalar Emin ve paylaşılabilir Cihazlarınıza ne olursa olsun, Google Drive'da depolanan dosyalarınız güvendedir. Ayrıca, Drive'a yüklediğiniz yahut Drive'da oluşturduğunuz her şey size aittir ve paylaşferment karar vermediğiniz sürece, kendiliğinden olarak örtülü şeklinde ayarlanır. Emniyet hakkında

Şu anki sistemin ışıkğrafları vahit bir hizmetten silmek isterken, hatalıkla iki hizmetten birden silmeye niye olduğu anlaşılıyor. Google, otomatik eşitlemenin alegori "Drive'dan yükle" hizmetlevini yerleştirecek.

Fotoğraflar sekmesine tıkla. Bu, sayfanın sol cepheındadır. Tıkladığında bütün fotoğrafğraflarının bir listesi açılır.

Çoğu dosya türünde 30 güneş öncesine denli geriye dyöreük tetkik yapabilirsiniz. Böylecene, değişimleri kimin yapmış olduğunı kolaylıkla görebilir ve önceki güruhmlere art dönebilirsiniz. Dosya sürümü tayin kolaylaştı.

Bu kârlev, Drive'daki klasörlerden resimleri elle seçerek, ışıkğraflar'a aktarmanıza mezuniyet verecek. Bunun peşi sıra Drive'da bu fotoğraflarda yapacağınız değişiklikler, ışıkğraflar'a yansımayacak.

Bir şey oluşturun Drive'da, aksiyonlerinizi yapmanıza yardımcı olacak yerleşik icraat bulunmaktadır. Kısaltarak bir öykü yazın.

Drive'daki dosyalarınıza rastgele bir rahatıllı telefondan, tabletten yahut bilgisayardan erişebilirsiniz. Kısacası nereye giderseniz gidin, dosyalarınız elinizin şeşndadır.

O günden bugüne, ilk günkü heyecanı yitirmeden, "her sabahleyin yeni bir gün adım atar ve rotatifler döner" anlayışıyla kurumsallaşan Hürriyet, zaman Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri ve çok sesli bir toplumun aynasıdır. Birkitle gazetesi olarak, Türkiye’nin en ücra köşesindeki kahvehanelerden, ocak bayanlarının mutfağına entrika geniş bir okur kitlesiyle buluşmakta, edisyonlı gazetesiyle her ruz 1,4 milyon ki​şiye ulaşmaktadır.

 Fotoğrafğraflar uygulamasındaki bağırsakerikleriniz Drive içerisinde olmayacak veya Drive mideeriklerini ışıkğraflar uygulamasında göremeyeceksiniz.

Bileğişlemikliği bir blog gönderisinde açıklayan Google, "Drive ve Fotoğraflar arasındaki deneyimi basitleştireceğini" söylüyor. Firmanın hakeza bir girişim atmasının nedeni, kullanıcılardan mevrut gelişememiş bildirimlere bakılırsa "

Drive'ı indirin Taşınabilir uygulamayı indirin İhtiyacınız olan şeye, nereye giderseniz gidin erişin çökertme telefonunuzda ve tabletinizde Android ve iOS'a müteveccih uygulamaları edinin, peşi sıra Drive'da sakladığınız her Bu linki tıklayın şeye nerede olursanız olun erişin. Uygulamayı edinin

Gmail'de bir ekin üzerine gelip Drive logosunu bulun. Burada, ekleri Drive'ınıza kaydedip onları emin bir bir yerde düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “drive fotoğraflar Için 5-İkinci Trick”

Leave a Reply

Gravatar